The Make-Up Day na targach Beauty Forum 2017 w Warszawie - mapa stoisk i nie tylko

3/02/2017 Unknown 3 Comments

Czy któraś z Was wybiera się na targi Beauty Forum w Warszawie w dniach 11-12 marca? Jeśli tak, to przygotowałam dla Was częściowo opisaną mapkę stoisk. Skupiałam się na bardziej ciekawych i znanych markach kosmetycznych i paznokciowych. Mam nadzieję, że będzie to dla Was pomocne!

11 marca spotkacie mnie z pewnością już od rana na The Makeup Day w Strefie Blogera, później buszującą po stoiskach (a jakże!), a od godziny 16.00 będę miała przyjemność malować w strefie Pro Make Up Academy! Niesamowite wyróżnienie, bo w ten dzień od samego rana w strefie Pro Make Up będą malować Anshu, Kamila Patyna, Klaudia Kłos, Karolina Matraszek i Daniel Sobieśniewski. Będziecie tam ze mną? :) Moją modelką będzie cudna Sylwia, którą możecie znać z jej kanału: https://www.youtube.com/user/weakpointblog

Będę miała do rozdania również kilkanaście biletów na targi, rozdanie ogłoszę dzisiaj wieczorem na swoim profilu na Instagramie: http://instagram.com/trustmyself.pl :)


A teraz obiecana mapka stoisk :)

Zdjęcie możecie znacznie powiększyć po prostu w nie klikając :)

I jeszcze zbliżenie na strefę The Make Up Day :)

To z kim się widzę w sobotę na targach? :)))

3 komentarze:

Dziękuję, że zechciałaś przeczytać powyższą notkę i wypowiedzieć się na jej temat. Mój blog to nie miejsce na reklamę, proszę pamiętaj o tym :)