#gradientchallenge - Part II

3/01/2017 Unknown 1 Comments

Przedstawiam drugą część moich prac wykonanych w ramach #gradientchallenge. Dla przypomnienia o co w ogóle chodzi z tym wyzwaniem: w mojej głowie zrodził się pomysł fajnie ułożonego profilu na Instagramie, gdzie co trzeci kwadracik będzie plamą jednego, bądź 2 kolorów tworzących w dłuższej perspektywie przenikający się gradient. I tak o to powstało moje wyzwanie, makijaż inspirowany tymże kwadracikami, a raczej kolorami, z których są skomponowane.

Założeniem jest, by makijaż oczu i ust zrobić tylko przy użyciu jednego, w porywach dwóch kolorów, zgodnie ze schematem ich przenikania się w gradiencie. Wyzwanie zakończyłam jakiś czas temu, ale możecie zobaczyć jak wyglądał wtedy mój profil na Instagramie - zapraszam do klikania o TUTAJ! :)

Zatem poniżej reszta moich prac. Któraś z nich wpadła Wam w oko? :)
1 komentarz:

 1. Ne të sigurojë drogë për trajtimin e problemeve të ndryshme shëndetësore, duke përdorur një droge që është dhënë dhe fara mund të kuruar sëmundjen plotësisht.

  Obat Epilepsi
  Obat Jantung Bocor Anak
  Obat Lipoma
  Obat Gerd
  Obat Herbal Alami
  Obat Panu Di Apotik

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zechciałaś przeczytać powyższą notkę i wypowiedzieć się na jej temat. Mój blog to nie miejsce na reklamę, proszę pamiętaj o tym :)