AA CODE SENSIBLE Żel peelingująco-oczyszczający

2/22/2017 Unknown 0 Comments

Nie ukrywam, że im więcej lat mi przybywa, tym większą uwagę przywiązuję do pielęgnacji skóry twarzy. Odkąd zaczęłam zwracać większą uwagę na produkty, których używam, moja skóra wygląda o wiele lepiej. Dla przypomnienia, przez ostatnie lata borykałam się z wszechobecnymi na mojej skórze zaskórnikami, których najwięcej miałam na brodzie i czole. Na szczęście są produkty, które pomagają mi dosyć skutecznie w walce z nimi. Czy i do tego grona należy Żel peelingująco-oczyszczający AA CODE SENSIBLE?


Najpierw kilka słów od producenta:
Odkryj przełomowy kod do spektakularnego piękna wrażliwej skóry . Zaawansowana formuła głęboko oczyszcza, delikatnie złuszcza i wspomaga odbudowę naturalnej bariery skóry. 
Do jakiego typu skóry?
Idealny dla każdego rodzaju skóry, szczególnie polecany dla skóry wrażliwej mieszanej i tłustej.


Teraz pora na kilka słów ode mnie. Jestem osobą zapominalską, więc jeśli chodzi o peelingi, to jestem z nimi trochę na bakier, ale staram się je wykonywać co najmniej 2 razy w tygodniu. Żel peelingująco-oczyszczający z AA lubię zwłaszcza za jego przyjemny, ogórkowy zapach. Dodatkowo umila zabieg :) Drobinki złuszczające są niewielkie, więc oczyszczają naprawdę delikatnie, ale po zmyciu peelingu czuć, że skóra jest odświeżona i po prostu - czysta. Regularne jego używanie sprawia, że nie mamy problemów z zapychającymi się porami, bo martwy naskórek w nich nie zalega. Podobnie jak producent, polecam ten peeling nie tylko posiadaczkom cer tłustych i mieszanych, ale również wrażliwych - zdecydowanie krzywdy Wam nie zrobi!


Konsystencja to taki nieco rzadszy żel. Drobinki są wielkości piasku, acz kiedy masujemy skórę, naprawdę je czuć, choć nie jest to absolutnie dyskomfortowe :) Żel rozprowadzamy na wilgotnej (ale nie mokrej) skórze i masujemy wykonując koliste ruchy. Następnie zmywamy ciepłą wodą i cieszymy się odświeżoną skórą! :)


Chyba jedynym minusem tego żelo-peelingu jest jego cena: 79 zł za 200 ml. Ale powiem Wam szczerze, że warto ;-)

0 komentarze:

Dziękuję, że zechciałaś przeczytać powyższą notkę i wypowiedzieć się na jej temat. Mój blog to nie miejsce na reklamę, proszę pamiętaj o tym :)