NYX Ultimate Shadow Palette Brights - swatche + makijaż

9/27/2016 Unknown 9 Comments

Cześć!

Na tę piękną (choć wcale nie tak ciepłą) jesienną aurę mam dla Was coś optymistycznego - czyli kolejną z mojej kolekcji paletek NYX Ultimate Shadow Palette, tym razem wersja Brights. Skomponowana z 16 bardzo kolorowych, tęczowych wręcz cieni, zarówno matowych, jak i satynowych - większość z nich o bardzo dobrej pigmentacji, a część niestety nie może się popisać intensywnością.

Koszt tej palety to 85 zł, standardowo dostępna tylko stacjonarnie, w butiku NYX w Galerii Mokotów, w pop-up store w Krakowie oraz od połowy października w galerii Posnania w Poznaniu :)

Jak zachowują się cienie na powiece? Powiem szczerze, że dosyć trudno jest nimi budować kolor - na zasadzie, że jak chcemy dodać jakiś inny kolor, a pod spodem mamy już nałożony któryś z cieni, to będzie to bardzo utrudnione, choć nie niemożliwe (mnie się tak udało zbudować głęboki fiolet w zewnętrznym kąciku oka, makijaż poniżej), ale za to świetnie się rozcierają! Niestety, niektóre cienie trzeba delikatnie zeskrobać, żeby nam coś zostało na pędzlu, ale za to ta feeria barw rekompensuje nawet największe trudy :)

9 komentarzy:

 1. Paletka wizualnie wygląda bardzo fajnie, szkoda że niektóre cienie nie domagają. Ale makijaż - zapiera dech w piersi! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. No, no fajnie dobrane kolorki. Kusząco wygląda jednak mam już podobną paletkę z takimi kolorkami więc odpuszczę kupowanie tej z Nyxa.
  Makijaż bajeczny !

  OdpowiedzUsuń

 3. Amazing things here. I'm very glad to see your post. Thanks so much and I'm taking a look forward to touch you. Will you please drop me a e-mail? yahoo email login

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zechciałaś przeczytać powyższą notkę i wypowiedzieć się na jej temat. Mój blog to nie miejsce na reklamę, proszę pamiętaj o tym :)