Garnier Miracle Cream pod oczy - krem przeciwzmarszczkowy

12/09/2014 Unknown 0 Comments

Cześć!

Ostatnio na tapecie był krem przeciwzmarszczkowy na dzień Garnier Miracle Cream, a dzisiaj jego uzupełnienie - czyli przeciwzmarszczkowy krem pod oczy Garnier Miracle Cream. Skoro jest to seria, zdecydowanie można zauważyć dużo podobieństwo pomiędzy oboma produktami, ale o tym za chwilę.Co o produkcie pisze producent?
Krem przeciwzmarszczkowy efekt metamorfozy skóry pod oczy. Przełomowa technologia z 12 patentami: 
- Mikrokapsułki wzbogacone o koloryzujące pigmenty. 
- 7 aktywnych składników przeciwzmarszczkowych: LHA, Pro-Retinol, Witamina E, Witaminy B3 i B5*, Proteiny ryżu, Antyoksydacyjny imbir. 
Podwójne działanie przeciwzmarszczkowe. Natychmiastowy efekt odmłodzenia. Samodopasowująca się konsystencja ulega zmianie podczas kontaktu ze skórą, uwalniając skoncentrowany blask, by natychmiast korygować oznaki starzenia wokół oczu. Pozwala uzyskać ożywione, rozświetlone spojrzenie, wygładzenie okolic oczu, zmniejszenie oznak zmęczenia. Długotrwale redukuje oznaki starzenia.

Co o produkcie sądzi moja mama?
Mama stosuje powyższy krem jako uzupełnienie dla kremu na dzień. Charakterystyka obszaru jej skóry pod oczami? Bardzo ciemne obwódki, opuchnięcia, lekkie zmarszczki. Krem ten, podobnież jak i wersja na dzień, po rozsmarowaniu utlenia się do koloru pomarańczowo-brązowego, choć w tym przypadku, kolor jest zdecydowanie delikatniejszy, nie odcina też się tak bardzo od skóry, a po całkowitym rozsmarowaniu różnica kolorystyczna jest ledwo zauważalna, choć skóra faktycznie wygląda na bardziej wypoczętą. Myślę, że będzie dobrą alternatywą za korektor dla osób, które mają nieco ciemniejszą karnację, a jednocześnie, nie posiadają dużych cieni pod oczami. Dla mojej mamy okazał się niewystarczający by przykryć jej ciemne obwódki, musiała ratować się dodatkowo korektorem. Natomiast, nie zauważyła zbierania się produktu w zmarszczkach, krem wchłania się do sucha, nie pozostawia na skórze filmu jak wersja na dzień. Lekko ujędrnia (da się odczuć napięcie skóry), natomiast długofalowo, mama nie zauważyła różnicy, zmarszczki się nie spłyciły, widocznie znowuż potrzebuje nieco cięższego kalibru. Plus, w mojej i mamy opinii, cena za ten produkt jest nieco przesadzona.

Cena: 34,99 zł / 15 ml
Ocena mamy: 7 / 10

0 komentarze:

Dziękuję, że zechciałaś przeczytać powyższą notkę i wypowiedzieć się na jej temat. Mój blog to nie miejsce na reklamę, proszę pamiętaj o tym :)