Wyniku konkursu "Cellulit ulotny jak bańka!"

8/04/2013 Unknown 2 Comments

Cześć niedzielnie!

W końcu znalazłam trochę czasu, żeby przejrzeć wszystkie zgłoszenia do konkursu "Cellulit ulotny jak bańka", a było ich zdecydowanie nie mało i przez to miałam problem, żeby wybrać zwyciężczynię. Jestem pod wrażeniem Waszej wiedzy na temat cellulitu i jak sobie z nim radzić! Kilka porad czytałam po raz pierwszy, więc była to dla mnie zdecydowanie ciekawa lektura. Postanowiłam, że zbiorę Wasze rady w jednego, zbiorczego posta i opublikuję podpisując je imiennie, żeby inne dziewczyny, które borykają się z problemem skórki pomarańczowej, mogły łatwo odszukać takiego posta i znaleźć coś dla siebie :) 

Natomiast, przechodząc do głównej części postu - ogłoszenie wyników. Za absolutnie profesjonalne podejście do tematu i zdecydowanie je wyczerpujące podium należy się:

Izabeli Kuczyńskiej

Zdecydowanie wiedza godna podziwu! Odezwę się do Ciebie na maila po dane adresowe do wysyłki nagrody. Mam nadzieję, że bańki i olejek pomogą Ci tak jak pomogły mnie (ale o tym na razie cicho-sza...) :)


2 komentarze:

Dziękuję, że zechciałaś przeczytać powyższą notkę i wypowiedzieć się na jej temat. Mój blog to nie miejsce na reklamę, proszę pamiętaj o tym :)