Czy Twoje serce bije w rytmie TikTok? Wyniki konkursu

5/30/2013 Unknown 10 Comments

Cześć :)

Ostatnio pojawiam się tutaj tylko z ogłoszeniem wyników konkursów, co nie świadczy o mnie najlepiej, ale cóż... Ze zobowiązań trzeba się przecież wywiązać :) Ogółem dużo ostatnio się u mnie dzieje, głównie w sferze prywatnej (znowu czeka mnie przeprowadzka!), ale powoli odzyskuję swój wolny czas, motywację i determinację. 

Niemniej, dosyć zbędnego wstępu. Tak, jak i rzecze tytuł dzisiejszego posta, mam dla Was ogłoszenie wyników konkursu zorganizowanego przy współudziale TikTok


Po burzliwych obradach TikTok postanowiło przyznać jedną, główną nagrodę oraz dwie nagrody pocieszenia (no trzy, jeśli liczyć tę ostatnią jako nagrodę). 

Zwyciężczynią nagrody głównej, która otrzyma powyższy, cudnie wiosenny zegarek jest:

mimi (Dominika K.)

Za odpowiedź:

"Zegarku Tik Tok!

Zgodnie z Art. 2 Kodeksu Modowego skazuję cię na dożywotnie umieszczenie na moim nadgarstku! Od wyroku nie ma możliwości odwołania się!

Uzasadnienie:
Wszystkie zgodne analizy biegłych potwierdziły, że tylko Ty idealnie podkreślisz moją osobowość i sprawisz, że dzięki Tobie poczuję się niepowtarzalnie!

A poza tym , skoro już jesteś w moim ulubionym zielonym kolorze - nie masz wyjścia, musisz być mój!"

Nagrody pocieszenia pod postacią bonu na 15zł do wykorzystania w sklepie TikTok (nie licząc przesyłki) otrzymują:

Miki88 (Agata Konopka) 
Kinga Machander

Dominiko, Agato, Kingo - TikTok skontaktuje się z Wami osobiście w celu wysyłki nagrody/przekazania bonu na zakupy. Poza tym, serdecznie Wam gratuluję!

A jeszcze mała gratka dla reszty czytelniczek mojego bloga. Od dziś od godziny 19:00 do środy, 5 czerwca do godziny 23:59 na hasło TRUST-MYSELF otrzymacie 10% rabatu na zakupy w sklepie internetowym TikTok! Ja się chyba skuszę... :)


10 komentarzy:

 1. Hehe, podoba mi się bardzo odpowiedź, gratulacje! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję pięknie! Bardzo się cieszę z wygranej! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziołchy jak leci? U mnie OK. Cudownie, że pasjonatki takie jak Ty prowadzą strony, bo to mój jedyny ratunek. Mój najukochańszy kolega Adam Hofman powiedział, że jestem niereformowalna jeżeli chodzi o układanie włosów i make up , ale dzięki takim wpisom mam siłę pokazać mu jego ignorancję

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam i czekam a TikTok milczy!!!:((

  Agata konopka

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. adwokat rzeszów - dobry adwokat rzeszów i okolice

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zechciałaś przeczytać powyższą notkę i wypowiedzieć się na jej temat. Mój blog to nie miejsce na reklamę, proszę pamiętaj o tym :)