Konkurs - Zaczaruj wiosnę!

4/22/2013 Unknown 72 Comments

Cześć!

Powracam prawie jak córka marnotrawna, ale powracam to za duże słowo. Nadal nie mam Internetu, albo inaczej - mam go od czasu do czasu. Materiałów na bloga mam już trochę zachomikowanych, tylko Internet jest jedyną przeszkodą. No i poniekąd mój notoryczny brak czasu. Dzisiaj pojawiam się z nowym konkursem, który planowałam już od dawien dawna. Wiosna już w pełni (nareszcie!), a ja mam dla Was 2 wiosenne paletki do wygrania :) Konkurs prosty, niewymagający, ot taki na przypomnienie Wam o mnie :)


Do wygrania są dwie palety cieni: jedna z Lancome, a druga z Make Up For Ever w iście wiosennych kolorach. Zgłoszenia do rozdania przyjmuję pod niniejszym postem, który na potrzeby rozdania będę nazywać postem konkursowym. Jedyne, czego będę od Was wymagać, to odpowiedź na pytanie: Twój ulubiony element związany z wiosną?Co trzeba zrobić? To proste!

Schemat zgłoszenia:
Wybieram paletę: [Lancome lub MUFE]
Obserwuję/Lubię jako: [login, pod którym obserwujesz mojego bloga lub imię i pierwsza litera nazwiska w przypadku portalu Facebook]
Adres e-mail: [e-mail]
Odpowiedź na pytanie konkursowe: [odpowiedź]

Regulamin konkursu "Zaczaruj wiosnę":
1. Organizatorem konkursu i sponsorem nagród jest właścicielka bloga  http://trustmyself-make-up.blogspot.com.
2. Niniejszy konkurs adresowany jest wyłącznie do publicznych obserwatorów bloga i osób lubiących fanpage bloga na Facebooku.
3. Uczestnicy mają za zadanie zamieścić w komentarzach pod postem ogłaszającym konkurs komentarz o treści:
Obserwuję/Lubię jako: [login lub imię i pierwsza litera nazwiska]
E-mail: [adres e-mail]
Odpowiedź: [odpowiedź na pytanie konkursowe]
Pytanie konkursowe brzmi: "Twój ulubiony element związany z wiosną?".
4. Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych ( Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
5. Dzień 22 kwietnia 2013r. to początek trwania konkursu. Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa z dniem 22 maja 2013 r. o 23:59. Komentarze zamieszczone po tym terminie nie będą brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzcy.
6. Nagrodą w konkursie jest jedna paleta cieni Lancome i jedna paleta cieni MUFE. Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
7. Spośród prawidłowo zamieszczonych zgłoszeń zostaną wylosowane dwie osoby: jedna wyłoniona spośród osób, które wybrały paletę Lancome i druga wyłoniona spośród osób, które wybrały paletę MUFE. Ogłoszenie wyników nastąpi po 26 maja 2013r. Nagroda zostanie wysłana pocztą w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania danych adresowych od osób, które zwyciężyły.
8. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
9. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia. W sprawach nie określonych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego oraz inne przepisy powszechnie obowiązujące.

72 komentarze:

 1. Wybieram paletę Lancome
  Obserwuję/Lubię jako Marta/Marta K
  Adres e-mail to martaaa483@gmail.com
  Odpowiedź: moim ulubionym elementem związanym z wiosną jest słońce. to ono napawa mnie pozytywna energią od samego rana, dostarcza przyjemnego ciepła i każdy słoneczny dzień jest wyjątkowy. nie ma nic lepszego niż początek dnia witany z promieniami słonecznymi :))).

  OdpowiedzUsuń
 2. Wybieram paletę MUFE
  Obserwuję/lubię jako: Anecka
  Adres e-mail: mineralna.amatorka@gmail.com
  Odpowiedź: Ulubionym elementem związanym i kojarzącym mi się z wiosną są.. Bzy. Uwielbiam zapach, kolory, wygląd.. zjawiskowe drzewo :) W dodatku od razu po przejściu obok tego zapachu, ma się radosne myśli, jakieś takie romantyczne.. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze, że się pojawiłaś :) Brakuje mi Twoich makijaży :)
  Wybieram: Palete MUFE
  Obserwuję/Lubię jako: Paulina J
  Adres e-mail: paulina_jagla1@wp.pl
  Odpowiedź na pytanie konkursowe: Jeśli chodzi o mój ulubiony element związany z wiosną to jest ich kilka. Uwielbiam tulipany, ich piękne kolory i odmiany, ćwierkanie ptaków o poranku i zapach powietrza po pierwszym wiosennym deszczyku no i oczywiście nie ma wiosny bez słoneczka i ciepełka a w tym roku późno do nas zawitało:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wybieram paletę: Lancome
  Obserwuję/ lubię jako: inka2504 / Ewelina P
  Adres e-mail: inka2504@gmail.com
  Odpowiedź: Moim ulubionym elementem związanym z wiosną jest zdecydowanie temperatura! :) Nie cierpię zimnych dni, a kiedy tylko można poczuć ciepełko w powietrzu od razu człowiekowi zaczyna się chcieć żyć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wybieram paletę LANCOME
  Obserwuję/Lubię Jako Sylwia Szaraj
  e-mail kamatock@onet.pl

  Wiosna -kojarzy mi się przede wszystkim z kwiatami, które niecierpliwie czekają na topnienie śniegu by wygrzać się do słoneczka. Bez kwiatów nie było by uroku wiosny!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wybieram paletę MUFE
  Obserwuję jako Shonali
  Lubię jako Miss Shonali
  e-mail: miss-shonali@o2.pl
  Uwielbiam wiosnę, bo mogę wsiąść na motor i poczuć wiatr we włosach :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wybieram paletkę MUFE
  obserwuję jako Szpinakożerca
  Adres: szpinakozerca@gmail.com
  odpowiedź: uwielbiam wiosnę za romantyczne spacery brzegiem rzeki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wybieram paletę MUFE
  Obserwuję jako Agnieszka Błoch-Drzazgała ( denticoo)
  e-mail: agnieszka2200@poczta.onet.pl

  Wiosna kojarzy mi się z moim starym ale ukochanym beżowym trenczem, balerinkami z ogromnymi kwiatami, słońcem za oknem o 7 rano, wesołymi kolorami w moim makijażu :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wybieram paletkę: Lancome
  Obserwuję jako: CrimsonCamelia
  e-mail: crimsoncamelia@wp.pl
  Odpowiedz: Moim ulubionym elementem kojarzącym się z wiosną są młode warzywa. Piękne, kolorowe o smaku do którego te zimowe-szklarniowe się nie umywają ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wybieram paletę: MUFE
  Obserwuję jako/Lubię jako: SexiChic
  Adres e-mail: sexichic@vp.pl
  Odpowiedź na pytanie konkursowe: Moim ulubionym elementem związanym z wiosną są kwiatki. Kwitnące przebiśniegi, krokusy, tulipany, żonkile i inne wiosenne kolorowe krzykacze przyprawiają mnie wręcz o dziką euforię i sprawiają że nabieram więcej energii i ciesze się z nadchodzącego ciepła :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wybieram paletkę: MUFE
  Obserwuję jako: zaplatane siostry
  e-mail: zaplatane.siostry@gmail.com
  Odpowiedz: Moim ulubionym elementem kojarzącym się z wiosną jest fakt, że na świecie pojawiają się nowe kotki :D a jako ich maniaczka cieszę się z tego faktu niezmiernie!

  OdpowiedzUsuń
 12. wybieram paletę MUFE
  obserwuję jako Alieneczka
  Lubię jako Agnes E.
  e-mail: alieneczka@o2.pl

  A wiosna.. kojarzy mi się z magią kolorów, które otaczają mnie każdego dnia ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Wybieram paletę MUFE
  Obserwuję jako delishya
  email: amko.waw@gmai.com
  odpowiedź: Najlpesze w wiośnie są kwiaty. To właśnie one sprawiają, że robi się kolorowo :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Wybieram paletę: Lancome
  Obserwuję/Lubię jako: Chelsea-Lena / Magdalena Ch.
  Adres e-mail: chelsea@onet.pl
  Odpowiedź na pytanie konkursowe: Moim ulubionym elementem związanym z wiosną jest śpiew ptaków - zimą zawsze brakuje mi tego radosnego świergotania ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Wybieram paletę Lancome.
  Lubię jako: Ewelina L
  email: ewelkal@op.pl
  Odpowiedź: Moim ulubionym elementem związanym z nadejściem wiosny jest kolorystyka. Każda pora roku zachwyca innymi odcieniami oraz innym światłem. Barwy wiosny nastrajają mnie optymistycznie do życia oraz pobudzają do działania. Poza tym typowe kolory wiosny - zieleń i żółć - pozwalają na zupełną zmianę swojego wizerunku, zarówno w makijażu, jak i garderobie.

  OdpowiedzUsuń
 16. Wybieram paletę MUFE
  Obserwuję jako: Joanna K
  e-mail: kidajoanna1388@gmail.com
  Odpowiedź na pytanie: Moim ulubionym wiosennym elementem jest przepiękny śpiew ptaków o poranku, przy którym aż chce się wstać i cieszyć się nowym dniem :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Wybieram paletę: lancome ;)
  Obserwuje jako: ktosnaciebiepatrzy
  e-mail: roza9321@wp.pl
  Odpowiedź :Moim ulubionym elementem związanym z nadejściem wiosny jest dodatnia temperatura :) Nie jest za gorąco , nie jest za zimno, 20 stopni i bez obaw mogę założyć moje zielone trampki które tak bardzo kocham :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Wybieram paletę Lancome
  Obserwuje jako Mika
  e-mail mikalifestyle@wp.pl
  Odp. Uubiony elemtn wiosny to oczywiscie budzaca sie do zycia natura po szarej zimie i przedewszystkim to ze juz moge zdjac kurtke a z drugiej strony nie jest jeszcze tak goraco by staszyc salcesonem :) Do lata zdze zgubic pare kg :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Wybieram paletkę: MUFE
  Obserwuję jako: Iv
  e-mail: ivona.n89@gmail.com
  Odpowiedź: Najlepszy element wiosny to zdecydowanie spotkania ze znajomymi w plenerze, chillout i ciepłe słońce na plecach. Chłodne jasne wieczory, kiedy powietrze jest orzeźwiające. Wiosną wiesz, że wszystko będzie dobrze:)

  OdpowiedzUsuń
 20. Wybieram paletę: MUFE
  Obserwuję/Lubię jako: Aoi Haneul Kim (facebook)
  Adres e-mail: haneul.shin@gmail.com
  Odpowiedź na pytanie konkursowe: Moi ulubionym elementem związanym z wiosną jest powrót kolorów! Koniec szarości i czerni, nie jestem zbyt wielką fanką czarnych ubrań, jeśli obejmuje to jednocześnie od pasa w dół i od pasa w górę. Większy entuzjazm, większe chęci kombinowania z makijażem, no i oczywiście wiosenny grill z przyjaciółmi i gitarą ;) Kochajmy wiosnę!

  OdpowiedzUsuń
 21. Wybieram paletę MUFE
  Obserwuję jako: Neciak
  email: neciak89[at]gmail.com

  Mój ulubiony element związany z wiosną? Lekkie ubrania. Kolorowe bluzki, żadnych grubych swetrów na sobie, krótkie spodenki i spódnice. No i oczywiście buty - sandałki, koturny. Łatwiej o siebie zadbać :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Wybieram paletkę: Lancome
  Obserwuję jako: Natalia Lily
  E-mail: natalialip91@gmail.com
  Odpowiedź: Mój ulubiony element wiosny to białe, prześliczne stokrotki na tle pięknej zielonkawej trawie, które są oświetlane przez jasne cieplutkie promyki słońca ;)

  OdpowiedzUsuń
 23. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 24. Wybieram paletkę: MUFE
  Obserwuję jako: Ewo :D
  Lubię jako: Ewa B
  E-mail: klusia03@o2.pl
  Odpowiedź: Wiosna to czas w którym wszystko wraca do życia. Uwielbiam to, że w końcu można założyć kolorowe i przede wszystkim letnie ubrania zamiast kurtek, czapek i szalików :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Wybieram paletę: MUFE
  Obserwuję: Całkiem Inna
  Adres e-mail: blondinque@gmail.com
  Odpowiedź na pytanie konkursowe: Mój ulubiony wiosenny element to dłuższe i pełne słońca dni!

  OdpowiedzUsuń
 26. Wybieram paletę: Lancome
  Obserwuję jako: Nuula
  Adres e-mail: aneczka15k@gmail.com
  Odpowiedź na pytanie konkursowe: Moim ulubionym elementem wiosny jest zielona trawa! Uwielbiam leżeć w parku na trawce i odpoczywać :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Wybieram paletę : Lancome
  Obserwuję jako: Maogoshia
  Adres e-mail: maogoshia@gmail.com
  Odpowiedź: wiosna dla mnie to świeżutki limonkowy kolor nowych listków i kwitnące drzewa, wrzeszczące jak oszalałe ptaki w porannym ostrym słońcu, ciepły deszcz z wielkimi kroplami i zapach zielonego ogórka :)

  OdpowiedzUsuń
 28. Wybieram paletkę: Lancome
  Obserwuję: Picola
  e-mail: j.olcia91291@gmail.com
  Odpowiedź na pytanie : Ulubionym elementem wiosny są spacery po świeżej, zielonej trawie! W końcu po miesiącach kiszenia się w ciasnych kozakach i grubych skarpetach moje stopy wyszły na spacer po gilgającej miło trawie i poczułam jak im brakowało takiego odprężenia od ciągłego "zabudowania" :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Wybieram paletę: MUFE
  Lubię: Magdalena Jóźwik Gajowniczek
  e-mail: moccamorela@gmail.com
  Odpowiedź: okulary przeciwsłoneczne! :)dzięki którym czasem można wyjść bez makijażu ;)

  OdpowiedzUsuń
 30. Wybieram paletę: Lancome
  Obserwuję jako: Marvoo
  Adres e-mail: marvoo@ymail.com
  Odpowiedź na pytanie konkursowe: trampki. Kocham szpilki, ale przez całą zimę z utęsknieniem wypatruję słońca jako zapowiedzi śmigania w czerwonych trampkach. Zawsze dodają trochę pieprzu całej stylizacji.

  OdpowiedzUsuń
 31. Wybieram paletkę Lancome
  Lubię jako Agnieszka Ł.
  obserwuję jako Aguss
  e-mail aguss1193@gmail.com

  Moim ulubionym elementem wiosny jest park w mojej miejscowości, który w okresie wiosny pokrywa się dywanem białych kwiatków - delikatne zawilce. Tej wizji zawsze towarzyszy świergot ptaków nawołujących ciepłe i słoneczne dni ;)

  OdpowiedzUsuń
 32. wybieram paletę: MUFE
  obserwuję jako: Marta Adrianna / rogaczki-kosmetyczne
  lubię jako: Rogaczki Kosmetyczne
  email: rogaczki.kosmetyczne@gmail.com

  moim ulubionym elementem wiosny są kwiaty! nie tylko takie, które można kupić w kwiaciarni, chociaż tulipany zawsze poprawiają mi humor i świetnie ożywiają pokój :) lubię czuć i widzieć, że wszystko wokół mnie rośnie, rozwija się - zielone listki, przebijające się kwiatki, porządki na miejskich rabatach. to wszystko dodaje energii, sprawia że się uśmiecham :) aż chce się wychodzić z domu i podziwiać, co natura potrafi pięknego dać tym, którzy to doceniają. no i urodzinowe kwiaty bzu - uwielbiam! a moim bliscy pamiętają, jak można mnie uszczęśliwić kilkoma gałązkami białego lub fioletowego kwiecia :)

  pozdrawiam, A

  OdpowiedzUsuń
 33. wybieram palete:MUFE
  obserwuje jako:Bery a Fb nie mam
  email:claaudiiia@gmail.com

  ulubionym elementem wiosny jest szczęścię mojego psa kiedy to już w końcu bez kubraczka biegnie na zieloną wystrzeloną już jak na drożdach trawe i turla się po niej z taka radośćią ,ze az miło patrzeć ;)

  OdpowiedzUsuń
 34. wybieram palete: Lancome
  obserwuje jako: srebrnaLENTI / lubię jako: Joanna Ż.
  email: srebrnalenti@gmail.comł
  Odpowiedź: Moim ulubionym elementem wiosny jest ciepły i ten chłodny wiatr. Mocny lub delikatny. Uwielbiam jak wieje, im mocniej tym lepiej. Świeży wiatr, który niesie różene zapachy trawy, kwiatów itp. To uczucie gdy aż zapiera dech w piersi gdy bardzo mocno wieje ;)

  OdpowiedzUsuń
 35. Wybieram paletę: Lancome
  Obserwuję jako: Annabel
  email:tamagotchi_annabel@mail.ru
  Odpowiedź: Moim ulubionym elementem wiosny są moje urodziny w Święto Pracy:)

  OdpowiedzUsuń
 36. Wybieram paletę:Lancome
  obserwuję jako: Irbi
  email: kamilapg@wp.pl
  Odpowiedź: To dość trudne pytanie, bo ja generalnie w wiośnie lubię wszystko, a najbardziej fakt, że oznacza koniec zimy, chłodu i długich nocy, czyli jednym słowem depresyjnych klimatów. Wiosna dodaje skrzydeł i nastraja do nowych planów, pozwala spojrzeć na wszystko z większym optymizmem :) Jeśli miałabym podać jedną rzecz która mnie w wiośnie najbardziej urzeka to chyba będą to ptaki :) Wszędzie w każdym kącie i zakamarku słychać jakiś świergot i ćwierkanie. W każdym dźwięku czuć energię i chęć życia. I to się udziela :)

  OdpowiedzUsuń
 37. wybieram paletę: MUFE
  Obserwuje jako: Mała Mu
  e-Mail: adrianna.z@poczta.fm
  Odp: Najbardziej uwielbiam kolorowe krokusy - bo pojawiają się jako pierwsze jak dookoła jest jeszcze wszystko szare i ponure.

  OdpowiedzUsuń
 38. wybieram paletę: MUFE
  obserwuję jako: martucha
  e-mail: kobiecesprawki2@gmail.com
  Odp: Moim ulubionym wiosennym elementem są żonkile, które cieszą mnie swoim pięknym żółtym kolorem w te pierwsze ciepłe dni.

  OdpowiedzUsuń
 39. Wybieram paletę: MUFE
  Obserwuję/Lubię jako: na blogu Palulina, na FB Paulina Abd El Z
  e-mail: pani.badu@gmail.com
  Odpowiedź na pytanie: Mój ulubiony element wiosny to KRÓTKI RĘKAWEK! :D I to uczucie, kiedy można wyjść z domu, ot tak jak się stoi, bez wkładania swetra, płaszcza, szalika, czapki, rękawic, grubych skarpet, jeszcze grubszych skarpet i kozaków. Krótki rękawek rządzi i jest najlepszą częścią wiosny! :))

  OdpowiedzUsuń
 40. Wybieram paletę: Lancome
  Obserwuję jako : lipstickaddiction
  email: yaymekarolina@gmail.com
  Odpowiedz na pytanie : Uwielbiam to,co wiosna robi z płatkami wiśniowych drzew, śmiech dzieci bawiących się w ogrodzie, grymas ludzi skąpanych w słońcu,gdy ich oczy są jakby zlepione miodem oraz zapach świeżo skoszonej trawy i smak kolorowych ZAPP'ów dodających ochłody w te słoneczne dnii :)

  OdpowiedzUsuń
 41. Wybieram paletę : Lancome
  Obserwuję jako : omgspoczi
  Adres e-mail : korneliamys@wp.pl
  Odpowiedź na pytanie konkursowe : Moim ulubionym elementem tej wiosny jest kolorowy zawrót głowy ! Uwielbiam kwitnące drzewa, kwiaty i zielone łąki. Wiosna staram się również nosić bardziej kolorowe makijaże i sukienki. Ostatnio pokusiłam się nawet o kolorowe buciki ! :D

  OdpowiedzUsuń
 42. Wybieram paletę: Lancome
  Obserwuję jako: niesmailek90
  Adres e-mail: niesmailek90@gmail.com
  Odpowiedź na pytanie konkursowe: Moim ulubionym elementem wiosny na pewno jest słońce i to, że na dworze jest już zdecydowanie cieplej, a kwiaty zaczynają żyć, drzewa puszczają pąki, wszystko budzi się do życia, nawet człowiek, bo jest bardziej pozytywny, uśmiechnięty i zadowolony. Ulubionym elementem wiosny jest również to, że już nie musimy nosić na sobie tyle warstw ciuchów i jest nam zdecydowanie lżej :)

  OdpowiedzUsuń
 43. Wybieram paletę: Lancome
  Obserwuję jako: Agnessa
  Adres e-mail: agnessa88@gmail.com
  Odpowiedź na pytanie konkursowe: Moim ulubionym elementem wiosny są NOWALIJKI !!! Mniam, mniam, mniam ;D

  OdpowiedzUsuń
 44. wyberam palte MUFE
  obserwuje jako PATUSIA
  facebook PATRYCJA K
  mail PATYK37@GMAIL.COM
  odpowiedz ulubiony element zwwiazany z wiosna Zieleń, zielone rozkwitniente drzewa-z białymi kwiatuszkami.

  OdpowiedzUsuń
 45. Wybieram paletę MUFE
  Obserwuję jako: Justyna Skrzeczkowska
  Facebook:Justyna S.
  e-mail: barwna.pl@gmail.com
  Odpowiedź: Moim ulubionym elementem wiosny są ptaki, zwłaszcza ich piękny śpiew,który zwiastuje ciepło.:)Również powietrze inaczej pachnie wiosną, wszystko budzi się do życia, to jest piękne!:)

  OdpowiedzUsuń
 46. Wybieram paletę: MUFE
  Obserwuję jako: Gray i Katarina Grayek
  E-mail: graymaluje@gmail.com
  Odpowiedź: Najbardziej cieszę się wiosną z powrotu deszczu i burz. Śnieg wiadomo, pięknie wygląda tylko podczas odpowiednich ku temu świąt, ale deszcz i zapach jaki mu towarzyszy to jest to co Gray lubi najbardziej. A burze? Cóż, deszcz jest, a te efekty świetlne i dźwiękowe... hm, to chyba jakieś zboczenie z mojej strony, że to lubię ;)

  OdpowiedzUsuń
 47. wybieram paletkę: Lancome
  obserwuję jako dytka, Edyta R.
  e-mail: dysia-poczta2@wp.pl
  Odpowiedź: Moim ulubionym elementem wiosny jest moc kolorów, która powstaje. To jest jedyna pora roku, która pozwala po zimie odetchnąć pełnią barw i kolorów. Wszystkie chwyty kolorystyczne w makijażu czy ubiorze są dozwolone. To tak jakbyśmy obudzili się z zimowego snu, a w około powstawały pełno barwne pejzaże związane z ludźmi i ich wyglądem.

  OdpowiedzUsuń
 48. Wybieram paletę: MUFE
  Obserwuję jako: Agnieszka R
  adress email: romanowska.agg@gmail.com
  Odpowiedź: Moim ulubionym elementem wiosny jest słońce. Uważam, że wtedy wszystkie inne kosmetyki przy nim się chowają.. Słońce sprawia, że pojawiają się piegi, nasza cera jest rozświetlona i każda kobieta piękniej wygląda w tych słonecznych promieniach. :))

  OdpowiedzUsuń
 49. Wybieram palete - Lancome
  Obserwuje jako - southgirl
  Mail - mojakosmetyczka1@gmail.com
  Odpowiedź - Moim ulubionym elementem wiosny jest przyroda budząca się do życia, miło jest patrzeć jak wszystko rozkwita, by w środku lata raczyć nas swoistymi zapachami, jak ptaki wysiadują jaja w gniazdach, jak wszędobylski zapach świeżego, rześkiego, a jeszcze nie upalnego powietrza dochodzi z każdej strony i nic więcej w danej chwili do szczęścia człowiekowi nie potrzeba :D

  OdpowiedzUsuń
 50. Wybieram paletę: MUFE
  Obserwuję jako: Lachrymose
  adres e-mail: xtina_xtinka@interia.pl
  Odpowiedź: Uwielbiam wiosnę pod wieloma względami, ale moim najbardziej cenionym elementem jest to, że wszystko budzi się do życia po mroźnej zimie. Wzrasta temperatura, roślinki kwitną :)

  OdpowiedzUsuń
 51. Wybieram paletę LANCOME
  Obserwuję jako bodzia161
  adres e-mail: bodzia161@wp.pl
  Odpowiedź: Zdecydowanie kocham wiosnę za motyle:) Gdy tylko wyjdzie słońce natychmiast wypatruję pierwszego motyla. Kolorowy paź królowej zwiastuje szalone wakacje, a zwykły cytrynek nudę, więc warto wytężyć wzrok za pstrokatym przyjacielem:)

  OdpowiedzUsuń
 52. Wybieram paletę: LANCOME
  Obserwuję jako: xkeylimex
  Adres e-mail: kaylime@onet.pl
  Odpowiedź: Mój ulubiony element związany z wiosną to... nowa, pozytywna energia, która w zimie jest na wyczerpaniu :) To chyba zasługa słońca i wyższych temperatur :)

  OdpowiedzUsuń
 53. Wybieram paletę: MUFE
  Obserwuje jako: Di Key/ Dorota K
  adres e mail: dorota_kursa@poczta.onet.pl
  Odpowiedź: Z wiosną kojarzy mi się świergot ptaków który wraz z promykami słońca budzi mnie często rano.Uwielbiam:) Ale również towarzyszy on wieczorem kiedy tak spacerując i wdychając zapach wiosny,który czuć w woni kwiatów i powiewie wiatru w oddali słychać ich przepiękny śpiew:)

  OdpowiedzUsuń
 54. Witam serdecznie, nie biorę udziału w konkursie bo i tak nie wygram : ) ale korzystając z okazji że robisz konkurs chciałam tym komentarzem nakłonić parę osób do zaglądnięcia na mojego bloga. Mam nadzieję Martusiu że się nie obrazisz.. także zapraszam wszystkich na
  magentaxoblog.blogspot.com
  jak również na mojego twittera twitter.com/xomaagentaa
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 55. Wybieram paletę: MUFE
  Obserwuję jako: guiltypleasures
  e-mail: nat_alia89(at)o2.pl
  Odpowiedź: W moim odczuciu z wiosną najbardziej związany jest charakterystyczny rodzaj ciepłego wiatru niosącego zapachy powoli budzącej się natury :) Niestety w tym roku ani razu nie trafiłam na jego powiew, królują zimne wiatry.

  OdpowiedzUsuń
 56. Wybieram paletkę : Lancome
  Obserwuje jako: Kawaii-doll
  e-mail: gabi01091995@wp.pl
  Odpowiedź: Moim ulubionym elementem związanym z wiosną jest kwitnąca magnolia! Oczywiście też wyższe temperatury na termometrze, bo bez tego nie dałoby się odczuć wiosny :)

  OdpowiedzUsuń
 57. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 58. Wybieram paletę MUFE
  Lubię jako Ewa Cz
  e-mail Effa11@interia.pl
  Odpowiedź: Moim ulubionym elementem wiosny sa kwitnace jabłonie w moim sadzie (jest ich 14) i jest po prostu pięknie:)))) oraz rechoczące żabki wieczorem, kiedy siadam na balkonie to mam piękny koncert:))) Zresztą na wsi wszytko jest piękne wiosna:)

  OdpowiedzUsuń
 59. Wybieram paletę: Lancome
  Obserwuję jako: M J
  email: mmmjjj87@gmail.com
  Odpowiedź: Moim ulubionym elementem związanym z wiosną są konwalie - moje ukochane kwiaty.

  OdpowiedzUsuń
 60. Wybieram paletę MUFE
  Obserwuję jako Olga
  Email: olga.grzona@gmail.com
  Odpowiedź: Ulubiony element wiosny? Jest ich naprawdę wiele, ale najważniejszą rzeczą jest to, że wszystko budzi się do życia. Kwiaty zaczynają kwitnąć, pachnąć, w lesie można zobaczyć sarny, czy inne zwierzęta. Aż chce się żyć!

  OdpowiedzUsuń
 61. Wybieram paletkę MUFE
  Obserwuję jako: sarinacosmetics i lubię na FB jako: Ewelina T.
  Email: ewelina87tt@gmail.com
  Odpowiedź: Moim ulubionym elementem wiosny jest poranne ćwierkanie ptaszków o wschodzie słońca :) bez tego nie byłoby wiosny! To sprawia, że chętniej się wtedy wstaje z łóżka, bo aż żal spać, kiedy przyroda nas tak miło wita i zaprasza! :)

  OdpowiedzUsuń
 62. Wybieram paletę: Lacome
  Obserwuję jako:esy,floresy,fantasmagorie
  email:esy.floresy.fantasmagorie.blog@gmail.com
  Odpowiedź: Ulubiony element wiosny? To wybuch zieleni - (roślin, traw, drzew), dzięki której widzisz że wszystko się odradza, z dnia na dzień obserwujesz zmianę - także w sobie bo coraz bardziej chce się chcieć:)

  OdpowiedzUsuń
 63. Wybieram paletę MUFE,
  Obserwuję jako: Klaudia/botakchce, lubię jako: Klaudia Klinszporn
  email: klaudia.klinszporn@gmail.com
  Odpowiedź: Kwitnące rośliny (zwłaszcza te w moim ogródku :D), mniej odzieży wierzchniej:)

  OdpowiedzUsuń
 64. Wybieram paletę MUFE
  obserwuję jako Joanna_26
  e-mail: kabanos_25@onet.eu
  odpowiedź: Spanie przy otwartym oknie - moje okno wychodzi na park i jezioro, uwielbiam zasypiać przy odgłosach świerszczy i gdy budzi mnie rano śpiew ptaków, klekot łabędzi i cudowne świeże powietrze :):):)

  OdpowiedzUsuń
 65. Wybieram paletę Lancome
  Obserwuje jako Rayla, na fejsie Dagmara G.
  email: rayla1986@gmail.com
  odpowiedż: śpiew pierwszych skowronków ;)

  OdpowiedzUsuń
 66. Wybieram paletę: Lancome
  Obserwuję/Lubię jako: cocaron, Klaudia M.
  Adres e-mail: blog.wakeup@gmail.com
  Odpowiedź na pytanie konkursowe: zioła i świeże warzywa. Wiosna to czas, kiedy moja kuchnia odżywa, pachnie wysianymi ziołami, kiełkami, pęczkami marchewki i świeżym szczypiorkiem. To taki element odnowienia od środka, u źródeł.

  OdpowiedzUsuń
 67. wybieram paletkę: Lancome
  Lubię jako: Gabriela W
  Adres e-mail: 88gabrysia88@gmail.com
  Odpowiedź na pytanie: Na wiosne najbardziej lubię pachnące fiołki. Uwielbiam gdy przechodząc ulicą albo ścieżką napotykać na ich cudowny zapach. Zatrzymuję sie wtedy na chwilę i odnajduję je i napawam ich pięknem.

  OdpowiedzUsuń
 68. Wybieram paletę: Lancome
  Obserwuję/Lubię jako: Obserwuje jako Serenitka B/Lubię jako Monika Bochman
  Adres e-mail: akasha162@onet.eu
  Odpowiedź na pytanie konkursowe: Ulubionym elementem związanym z wiosna są oczywiście piękne wiosenne kwiaty:)
  Nie ma jak długi spacer w parku gdy ciepłe promienie słońca padają na twarz,ptaki wesoło świergotają a kwiaty cudownie pachną i każdy wdech jest niewysłowioną przyjemnością.Wtedy wszystko inne przestaje być istotne, nie liczą się problemy ani pustka w kieszeniach,tylko ta krótka chwila radości:)

  OdpowiedzUsuń
 69. Wybieram paletę: Lancome
  Obserwuję/Lubię jako: Nimva, Alicja S.
  Adres e-mail: nimva@op.pl
  Odpowiedź na pytanie konkursowe: Najbardziej w wiośnie lubię to, że jest ciepło :D A przynajmniej cieplej niż w zimie. Mogę wreszcie zrzucić ciężkie kurty i buciory, a wyjście z domu ogronicza się do wsunięcia stóp w baleriny i porwanie swetra z wieszaka :)

  OdpowiedzUsuń
 70. Wybieram paletę: Lancome
  Obserwuję jako: ZajacKicak
  Adres e-mail: ZajacKicak@gmail.com
  Odpowiedź na pytanie konkursowe: Najbardziej w wiośnie lubię to, że dzień jest dłuższy, że przyroda budzi się do życia, zwierzęta, że człowiek optymistycznie zaczyna myśleć, że wszystko wokół jest kolorowe, że mogę zaszaleć z kolorem np miętowe rurki, brzoskwiniowa baskinka do tego makijaż z pazurem i obowiązkowo miętowe pazurki które kooocham :)

  OdpowiedzUsuń
 71. Wybieram paletkę; Lancome
  Obserwuję jako; nina22k
  Adres e-mail: nina22k@wp.pl
  Odpowiedź na pytanie konkursowe: Najbardziej w wiośnie lubię to, że jest ciepło i mogę z córeczką więcej czasu spędzać na dworze

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zechciałaś przeczytać powyższą notkę i wypowiedzieć się na jej temat. Mój blog to nie miejsce na reklamę, proszę pamiętaj o tym :)