Czy Twoje serce bije w rytmie TikTok?

4/30/2013 Unknown 17 Comments

Hej :)

W końcu majówka! Długi weekend, odpoczynek, czas dla siebie i te sprawy! Wyjeżdżacie gdzieś? Ja w sumie planuję po prostu odpocząć i pobyczyć się troszkę... :-) Natomiast dzisiaj nie o tym, dzisiaj będzie znowu o wiośnie, ale w innym wydaniu. W wydaniu biżuteryjnym, gdyż inaczej tegoż oto elementu nazwać nie mogę. Wykonany z iście jubilerską precyzją, optymistyczny i jednocześnie tak idealnie pasujący na moje drobne nadgarstki... O czym mowa? A o zegarku od TikTok

Co prawda ciężko jest z niego czytać godzinę, ale kto by się tam tym przejmował! Ja postanowiłam traktować ten "zegarek" po prostu jak bransoletkę, która rozweseli nieco mój codzienny strój. Może się wydawać, że ten zegarek jest infantylny, pewnie i jest, ale czasami warto obudzić w sobie dziecko ;) Podziwiam precyzję w naklejaniu tych akrylowych elementów na tarczę, podobnież jak i cyrkonii. Całość prezentuje się naprawdę przyjemnie w odbiorze. Tak sobie spoglądam na resztę oferty TikTok i ciągnie mnie do jeszcze większej ilości zegarków, a ja raczej z tych, którzy zegarków unikają (chude nadgarstki).

W sumie to mam też dla Was niespodziankę, a raczej TikTok ma dla Was niespodziankę ;) Chcą podarować jednej z Was taki sam zegarek, jaki posiadam i ja. Co należy zrobić? Zapraszam do lektury poniżej:


Czy Twoje serce bije w rytmie TikTok?

Wśród wymagań jest zaobserwowanie mojego bloga oraz polubienie fanpage'a TikTok na Facebooku: https://www.facebook.com/TikTokPL. A dodatkowo odpowiedź na pytanie konkursowe: "Dlaczego to właśnie Ty powinnaś otrzymać zegarek?"


Schemat zgłoszenia:
Obserwuję bloga/Lubię TikTok jako: [login, pod którym obserwujesz mojego bloga oraz imię i pierwsza litera nazwiska, pod którymi lubisz profil TikTok na Facebooku]
Adres e-mail: [e-mail]
Odpowiedź na pytanie konkursowe: [odpowiedź]

Regulamin konkursu "Czy Twoje serce bije w rytmie TikTok?":
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga  http://trustmyself-make-up.blogspot.com.
2. Sponsorem nagrody jest firma TikTok
3. Niniejszy konkurs adresowany jest wyłącznie do publicznych obserwatorów bloga i osób lubiących fanpage TikTok na Facebooku.
4. Uczestnicy mają za zadanie zamieścić w komentarzach pod postem ogłaszającym konkurs komentarz o treści:
Obserwuję bloga/Lubię TikTok jako: [login, pod którym obserwujesz mojego bloga oraz imię i pierwsza litera nazwiska, pod którymi lubisz profil TikTok na Facebooku]
Adres e-mail: [e-mail]
Odpowiedź na pytanie konkursowe: [odpowiedź]
5. Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych ( Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
6. Dzień 30 kwietnia 2013r. to początek trwania konkursu. Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa z dniem 22 maja 2013 r. o 23:59. Komentarze zamieszczone po tym terminie nie będą brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzcy.
7. Nagrodą w konkursie jest zegarek z serii MINI Secret Garden ufundowany przez firmę TikTok (wartość nagrody 69,99zł brutto).
8. Spośród prawidłowo zamieszczonych zgłoszeń zostanie wybrana jedna osoba, która odpowiedziała najbardziej przekonująco na zadanie konkursowe. Ogłoszenie wyników nastąpi po 23 maja 2013r. Nagroda zostanie wysłana pocztą w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania danych adresowych od zwycięzcy.
9. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
10. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia. W sprawach nie określonych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego oraz inne przepisy powszechnie obowiązujące.

17 komentarzy:

 1. Obserwuję bloga jako jusssi
  Tik tok na fb jako książki, wino i ja
  e-mail jusssi@interia.pl

  Dlaczego ja? Moja mama powiedziałaby, że powinnam go otrzymać bo wiecznie spóźniam się na niedzielny obiad. Mój tato powiedziałby, że musi być mój ponieważ wiecznie pytam która godzina. A mój narzeczony najchętniej od razu przykleiłby mi go do ręki, abym więcej się nie spóźniała na spotkania - to wersja oficjalna, ale coś czuję że bardziej bolą go rozgotowane ziemniaki. Ja natomiast chciałabym otrzymać ten zegarek, ponieważ jest diabelnie śliczny i idealnie pasowałby do moich wiosennych stylizacji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Obserwuję bloga jako: MilenC
  Lubię TikTok jako: Marlena C
  Adres e-mail:marlenacincio@gmail.com

  Dlaczego to właśnie ja powinnam otrzymać ten zegarek...?
  Z uwagi na fakt, że poraz pierwszy biorę udział w Twoim konkursie...i w ogóle, gdyż nie mam szczęścia do wygranych, jednak nie mogę oderwać wzroku od tego cuda!!
  Z całego serca pragnę otrzymać ten niebotycznie boski zegarek TikTok, który swym żywym zielonkawym kolorem zarówno przyciąga uwagę,jak również byłby kwintesecją mojego charakteru. Idealny na wiosnę :)
  TikTok to wisienka na torcie, która należy mi się w całej swej okazałości!

  OdpowiedzUsuń
 3. Obserwuję jako: Joanna K
  Lubię TikTok jako: Joanna Justyna K
  adres e-mail: kidajoanna1388@gmail.com
  Odpowiedź na pytanie: Nigdy nie lubiłam zegarków i bardzo rzadko je nosiłam i teraz już wiem dlaczego:) one po prostu nie były tak cudne jak zegarek TikTok. To nie zegarek, to dzieło sztuki, ozdoba nadgarstka:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ale cudowny! ja sobie właśnie wczoraj zamówiłam zegarek na allegro ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne są te zegarki i cena przystępna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Obserwuję bloga/Lubię TikTok jako: Di Key/ Dorota K
  Adres e-mail: dorota_kursa@poczta.onet.pl
  Odpowiedź na pytanie konkursowe: Dlaczego ja powinnam otrzymać ten zegarek? Ponieważ jestem młodą mamą 3 chłopców a co za tym idzie każdy dzień to nie lada wyzwanie i pęd z czasem. Aby wszystko pogodzić trzeba być dobrze zorganizowanym i rozsądnie rozplanować czas.Ten zegarek bardzo ułatwiłby sprawę.Nie musiałabym bać się że nie zdążę ponieważ wystarczy spojrzenie na rękę a ten cudny zegarek powie ile mam jeszcze czasu na daną czynność czy odbiór chłopaków z przedszkola:) Taki zegarek jest idealny dla bardzo zajętych mam jak ja:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Obserwuję/Lubię jako: cocaron, Klaudia M.
  Adres e-mail: blog.wakeup@gmail.com
  Odpowiedź na pytanie konkursowe: jako minimalistka wierzę w zasadę, że małe rzeczy robią największy efekt. Przy moich konsekwentnie minimalistycznych stylizacjach to właśnie zegarki i bransolety najczęściej grają pierwsze skrzypce. A że jestem wybredna, to wbrew pozorom nie mam och wiele. Ten zegarek byłby miłym odmiennym dodatkiem, w sam raz na wiosnę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Obserwuję bloga : mimi
  Lubię jako: Dominika K.
  Adres e-mail: mimi27@tlen.pl

  Odpowiedź:

  Zegarku Tik Tok!
  Zgodnie z Art. 2 Kodeksu Modowego skazuję cię na dożywotnie umieszczenie na moim nadgarstku! Od wyroku nie ma możliwości odwołania się!
  Uzasadnienie:
  Wszystkie zgodne analizy biegłych potwierdziły, że tylko Ty idealnie podkreślisz moją osobowość i sprawisz, że dzięki Tobie poczuję się niepowtarzalnie!
  A poza tym , skoro już jesteś w moim ulubionym zielonym kolorze - nie masz wyjścia, musisz być mój!

  OdpowiedzUsuń
 9. haha, bardzo ciekawy zegarek! chociaż faktycznie, w pierwszym momencie nie mogłam zlokalizować faktycznej tarczy :) piękna ozdoba nadgarstka.
  pozdrawiam, A

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. Obserwuję jako: Miki88
  Lubię jako Agata Konopka
  mail: agata.17ko@wp.pl
  Odpowiedź na pyt konkursowe:

  Zegarek w kwiaty kojarzy mi się z wiosną,
  Wtedy przepiękne kwiaty w ogrodach rosną,
  I ten kolor wyrazisty właśnie mają,
  Wszystkich kochających kwiaty olśniewają!
  Taką właśnie barwę mają szafirki kwitnące,
  z radością i energią ku słońcu się pnące,
  do tego piękne żółciutkie krokusy,
  pokazują wszystkie Moje pokusy!
  Te kwiaty delikatnością i energią emanujące,
  Pierwsze zapachy wkoło domu rozsiewające,
  a piękna trawa te barwy okala
  TikTok tralala!
  Chcę go mieć na swojej ręce
  bo będę z wiosną mieć zielone serce,
  Ciągle uśmiechnięta i radosna,
  choć czas mija i mija tez wiosna,
  przychodzi lato i zielone trawy,
  ten czas szybko nie minie nie mam obawy,
  a gdy zima bura nadchodzi,
  zielony zegarek mnie z niej oswobodzi!

  OdpowiedzUsuń
 12. Obserwuję blog jako: ziarnko_piasku
  Lubię fan page tik tok jako: Gosia B
  mail: malgorzata.bartoszek@gmail.com
  Odpowiedź na pytanie konkursowe:
  Jestem absolutną maniaczką zegarków, mam ich już kilka i lubię je dopasowywać do stroju i okazji. Ten zegarek tik tok wywołał u mnie efekt: "wow" - jest przepięknie wiosenny, pozytywnie nastrajający do życia i pasowałby do moich zielonych oczu.


  OdpowiedzUsuń
 13. Obserwuję bloga jako: skahio
  Lubię na FB jako krzyzanskahio
  email: krzyzanskahio@gmail.com

  Potrzebuję zegarek, bo babcia mi kiedyś powiedziała, że jestem tak silna, że mnie nie nic nie tyka. A "tykać" przecież powinno.

  OdpowiedzUsuń
 14. Obserwuję bloga jako r.helt
  Lubię na FB jako Krystyna Helt
  e-mail : r.helt@wp.pl
  Zegarek jest śliczny, delikatny, w sam raz dla delikatnej osoby jak ja.Lubię otaczac się ubraniami w różnych odmianach zieleni, więc będzie super komponował się z moją stylizacją.A tak nieskromnie podpowiadam, będę miała rocznicę ślubu.

  OdpowiedzUsuń
 15. Obserwuję bloga jako : Nette88
  Lubię TikTok jako : Aneta T.
  Adres email : annette88@wp.pl
  Odpowiedź na pytanie:

  Ten zegarek nie byłby dla mnie zwykłym zegarkiem... Byłby odwierciedleniem tego, co od dziecka skrycie noszę w sobie - świata baśni. Baśni pięknych i mądrych, które są tak niedoceniane przez smutnych dorosłych, bo to nie przystoi... Kiedy pierwszy raz zobaczyłam go na blogu Trustmyself, jego kolor i obraz na tarczy przywiódł mi na myśl cudowny cesarski ogród z baśni Hansa Christiana Andersena "Słowik", w którym mieszkał ten cudownie śpiewający, a pospolicie wyglądający ptak. Baśnie Andersena są moimi najukochańszymi... Za każdym razem spoglądając na niego w pośpiechu codziennego dnia, mogłabym uśmiechnąć się do siebie i zatopić w swoich wspomnieniach, dziecięcych marzeniach, ale także, a może przede wszystkim, w ponadczasowej mądrości pana Andersena. I nawet jeśli nie wygram, to ogromną satysfakcją byłby dla mnie fakt, że choć jedna osoba sięgnie po twórczość tego Pana :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Obserwuję bloga jako: Kinga Machander
  Lubię TikTok jako: Kinga Machander
  Adres email: kindziunia@wp.pl
  Odpowiedź na pytanie:
  dlaczego ja miałaym dostać ten zegarek? sama nie wiem, jest piękny - kocham zegarki i sztukę. przydałby mi się w pracy zwłaszcza gdy pracuję w popołudniowych godzinach gdzie wszyscy mogą spacerować po parku, lesie a ja co jakis czas mogłabym spojrzeć na Tajemniczy ogród na moim nadgarstku, który byłby tam tylko dla mnie - i nawet szefowa by się nie domyśliła że chwilowo jestem myslami poza pracą... eh - to byłby mały skrawek zieleni w czasie totalnego stresu...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zechciałaś przeczytać powyższą notkę i wypowiedzieć się na jej temat. Mój blog to nie miejsce na reklamę, proszę pamiętaj o tym :)