Astor Quick'n Go! 45 sec 09

10/01/2012 Unknown 11 Comments

Cześć!

Wiem, że ta recenzja miała pojawić się w niedzielę, ale po sobotnim wypadzie do Czech coś mnie choróbsko zbiera i wczoraj próbowałam na wszelkie sposoby sobie z tym radzić... Niemniej, dzisiaj jest już lepiej, więc będzie znowu jesiennie, ale tym razem na paznokciach z lakierem Qick'n Go 45 sec Astor.Co o produkcie sądzę ja?
Przede wszystkim w buteleczce wygląda nieco jaśniej niż na paznokciach. Nie wiem dlaczego początkowo wydawało mi się, że to brudny róż. Tak naprawdę to taka cegiełka, z nutką koralu. Przyjemny kolor (numer 9), który idealnie pasuje do jednej z moich sukienek. Jak większość lakierów Astor, tak i ten posiada szeroki, lekko zaokrąglony pędzelek, za którego pomocą szybko i praktycznie bez wyjeżdżania na skórki pomalujemy paznokcie. Ma za to duży plus, bo ja zawsze mam pomalowane skórki, a tutaj jest to zminimalizowane prawie do zera. Konsystencja lakieru jest bardziej płynna niż gęsta, a sam lakier kryje już po jednej warstwie. Niemniej, lepiej nałożyć dwie, ponieważ jedna lubi bardzo szybko ścierać się z końcówek. Największym nieporozumieniem jest jednak jego rzekomo 45 sekundowe schnięcie. Zdecydowanie zajmuje mu to o wiele dłużej. Bez zastosowania przyspieszacza wysuszania nawet godzinę. Niestety trwałość nie jest jakoś wybitna, końcówki ścierają się już na drugi dzień, a na nierównych paznokciach mogą pojawić się odpryski. Ogółem jest to całkiem przyzwoity lakier, ale w tej cenie można znaleźć lepsze :)

Cena: 12zł/8ml
Moja ocena: 6/10

W świetle dziennym:W świetle słonecznym:11 komentarzy:

 1. Świetnie wygląda w słońcu, lekko brzoskwiniowy odcień.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny. Pokazuj częściej swoje paznokcie, teraz wygrałaś sporo lakierów, a i masz na czym pokazywać :P

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ładny, ale w tej cenie pewnie dałoby się znaleźć coś lepszego;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny kolor! Nigdy nie miałam jeszcze lakieru astor :)

  OdpowiedzUsuń
 5. fajny kolorek :) ale za 12 zł to już wole flormar :)

  OdpowiedzUsuń
 6. bel colore!
  nuovo post sul mio blog, ti va di passare?

  OdpowiedzUsuń
 7. Hm... nie wiem, co sądzić o tym kolorze. U Ciebie prezentuje się ładnie, dla mnie chyba jednak nie byłby odpowiedni.
  Zdrówka życzę! :*

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo ładny odcien;))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zechciałaś przeczytać powyższą notkę i wypowiedzieć się na jej temat. Mój blog to nie miejsce na reklamę, proszę pamiętaj o tym :)