BH Cosmetics Party Girl Palette - swatches

7/25/2012 Unknown 21 Comments

Cześć!

Chciałam Wam dzisiaj przedstawić kolejną paletę, która zagościła na stałe w moim kufrze kosmetycznym. Tym razem jest to paleta firmy BH Cosmetics (BH Cosmetics ma siedzibę w USA, w Hollywood) zawierająca 40 różnokolorowych cieni. Początkowo sądziłam, że pigmentacja będzie zbliżona do nie najlepszej jakości palet 120 cieni i nie mogłam się bardziej mylić. Ta paleta jest bardzo miłym rozczarowaniem! Jeśli zainteresowała Was firma BH Cosmetics więcej ich produktów możecie przejrzeć TUTAJ. I dodatkowo: YouTube, Facebook, Twitter.


Hi!
I wanted to show you another eyeshadow palette that I got. This time it's BH Cosmetics Party Girl Palette which contains 40 colorfull shadows. First I thought that it's as poorly pimented as Beauties Factory 120 Palette and I couldn't be wrong more! It was sweet "disappointment" - pimentation is amazing. If you're interested in BH Cosmetics Company you may check more of their products HERE. In addition: YouTube, Facebook, Twitter


Sama paleta kosztuje w regularnej cenie niespełna 18$ (możliwość wysyłki w każdy zakątek świata), a aktualnie w promocji niespełna 14,5$. Jakość zupełnie przewyższa cenę i nie przesadzam. Cienie są miękkie, pewnie będą się osypywać (miałam dzisiaj zrobić przy jej użyciu makijaż, ale deszcz pokrzyżował mi plany), ale mają świetne kolory, dobrze się ze sobą łączą i nie tracą swojego koloru w trakcie blendowania. Rozrzut kolorów jest ogromny, od bardzo jasnych odcieni, typu biel, beż, róż, przez czerwoności, brązy, szarości, zielenie, niebieskości, fiolety i czerń. Zdecydowanie przyda się do każdego typu makijażu - dziennego, kolorowego i wieczorowego. Duża część cieni jest perłowa, niektóre mają w sobie brokat, a kilka z nich jest matowych. Niektóre są bardziej miękkie od innych. Cienie mają wielkość 20gr. Nie są duże, ale przynajmniej mamy pewność, że w końcu je zużyjemy. Opakowanie wykonane jest z matowego, czarnego plastiku, dosyć lekkie, z dobrym zamknięciem. Szkoda, że nie ma w nim lusterka. 

This palette costs 18$ in regular price, with a discount average price is 14,5$. Really great price for the quality! Shadows are soft and highly pigmented, amazing range of colours. Great for blending and easy to apply. I was supposed to do a make-up look today using this palette but it's raining... The range of colours is from the lightest colours like: whites, beiges, pinks through redness, bronzes, grays, greens, blues, purples and black. This palette will be perfect for any make-up: daylook, colorfull look or evening/gala look. Most of the shades are pearl, some of them have also some glitter inside, few of shades are matte. Some of them are much more softer than the other. Shadows size is similar to polish 0,20PLN, maybe they're not big but we can use all of them before the expiration date. The packaging is made from black matt plastic, very light and with good closing. It's a shame it doesn't contain mirror. 

Nie przedłużając więcej zostawiam Was ze zdjęciami, a makijaż przy użyciu tej palety mam nadzieję, że pojawi się już jutro :) Swatche cieni zostały wykonane na nagiej skórze, bez bazy.

Less words, more pictures - so here they're. I'll try to post some make-up look using this palette tomorrow. Swatches are made on bare skin without primer.
I jak pewnie zauważyłyście, zmieniłam znowu nagłówek ;) Skrupulatnie czytam Wasze komentarze pod postem z Rozdaniem z Wibo i szczerze biorę sobie je do serca!

21 komentarzy:

 1. Faktycznie kolory są piękne, pozostaje tylko czekać na makijaż wykonany przy jej użyciu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetna pigmentacja, skoro są bez bazy. czekam na makijaże z jej użyciem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. woooooooooow! :D mega!:D ale ten czerwony to wymiata kolorem:D czekam na make-up:D

  OdpowiedzUsuń
 4. pigmentacja świetna:) sympatyczne kolorki:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale ładne kolorki :) Taka paleta z pewnościa przyda się osobom, które uwielbiają kolorowe makijaże. Nagłówek świetny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny nagłówek. Taki w sam raz o mnie, bo lubię robić na drutach:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pigmentacja całkiem niezła ;) czekam na jakis makijaż z użyciem tych cieni :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wow, naprawdę konkretna pigmentacja. Nie wiem dlaczego, zawsze odbierałam firmę BH Cosmetics jako "dolnopółkową".

  OdpowiedzUsuń
 9. Pigmentacja bardzo dobra! Paletka wydaje się naprawdę super :).

  OdpowiedzUsuń
 10. na pierwszy rzut oka mówię WOW, ale po dokładnym obejrzeniu, tak szczerze mówiąc podoba mi się tylko 5 kolorków ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. świetna ta paleta a kolorki wszystkie ładne!

  OdpowiedzUsuń
 12. faktycznie pigmentacja jest swietna, juz nie moge sie doczekac makijazy :D

  OdpowiedzUsuń
 13. o kurczę! ale pigmentacja! narobiłaś mi smaka na tą paletkę :)

  obserwuję Twój blog i zapraszam do mnie jeśli masz ochotę

  nisiowepasje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zechciałaś przeczytać powyższą notkę i wypowiedzieć się na jej temat. Mój blog to nie miejsce na reklamę, proszę pamiętaj o tym :)