KONKURS na 100! Przypominajka

4/24/2012 Unknown 7 Comments


Dziewczyny!

Konkurs co prawda trwa do końca kwietnia, ale mam mało zgłoszeń, więc chciałabym ewentualnie przedłużyć czas wysyłania zgłoszeń o tydzień, czyli do 7 maja włącznie. Być może będziecie miały więcej czasu na zmalowanie makijażu w trakcie trwania długiego weekendu majowego. Nie zastanawiajcie się dłużej, naprawdę warto! 
Walczycie o paletkę GENIALNIE napigmentowanych cieni TECHNIC ELECTRIC w oszałamiających, iście wiosenno-letnich kolorach. Ta paletka jest jeszcze bardziej napigmentowana niż paletki Sleek! Ja totalnie oszalałam na jej widok! Dodatkowo zwyciężczyni otrzyma również: róż w żelu z limitki Vampire's Love od Essence, srebrny lakier do paznokci Maximum Growth i szpatułki do czyszczenia skórek po lakierze od Sally Hansen, 3 lakiery do paznokci firmy Rimmel oraz biżuterię pod postacią naszyjnika-sowy, kolczyków-sów oraz kolczyków w kształcie róż. Produkty są oczywiście nowe i nieużywane (róż od Essence był tylko swatch'owany na dłoni).

Przypomnienie zasad:

KONKURS! Na makijaż rzecz jasna. A czym się będziecie inspirować? Konkurs został ogłoszony z okazji 100 notki na moim blogu, to i inspiracją będzie liczba 100. Możecie komponować tę liczbę w słowach (jako przyimek, bądź zaimek - np. miaSTO, STOnoga - to tylko przykłady), ale też możecie zainspirować się nią w inny sposób. Makijaż może być zwariowany, może być wyjściowy, wieczorowy, jaki tylko się Wam zmaluje! Chciałabym, abyście w mailach wytłumaczyły swoją inspirację, opisały ją :)

ZASADY
Aby wziąć udział w konkursie należy:
- Być publicznym obserwatorem mojego bloga.
- Przesłać co najmniej 2-3 zdjęcia makijażu inspirowanego liczbą 100, wykonanego na sobie, bądź modelce (w tym ujęcie całej twarzy i 1-2 zbliżenia na sam makijaż oka) na adres mailowy: trustmyself@o2.pl w treści maila wpisując: "KONKURS NA 100!".
- Zdjęcia powinny być minimalnej rozdzielczości 800x600 pikseli, a ich rozmiar nie przekraczać 1mb każde.
- Dopuszcza się wysłanie maksymalnie 2 propozycji makijażu przez jedną osobę.
- Prace konkursowe należy przesyłać od dnia 4 kwietnia 2012r. do 7 maja 2012r. włącznie.
- Biorąc udział w konkursie, każda uczestniczka wyraża zgodę na publikację swojej pracy na moim blogu i fanpage na Facebook'u.
- Makijaż powinien być stworzony na potrzeby powyższego konkursu, zatem proszę o przesłanie dodatkowego zdjęcia z kartką w rękach i napisem: "KONKURS NA 100!" - zdjęcie to nie będzie publikowane, jest tylko informacją dla mnie, że makijaż został stworzony na potrzeby konkursu.
- W konkursie mogą wziąć udział wszystkie chętne, ale wysyłka nagród odbywać się będzie tylko na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Przyznawanie nagród:
- Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 5 dni od momentu zakończenia konkursu.
- Formą wyłonienia zwyciężczyni będzie albo moja własna decyzja, albo przy bardzo wysokim poziomie konkursu głosowanie wśród obserwatorek bloga.
- Zwyciężczyni zostanie powiadomiona drogą mailową i w odpowiedzi na maila będzie miała obowiązek przesłać swoje dane adresowe do wysyłki nagrody.

7 komentarzy:

 1. Ja chcę te sowy aaaaaa:))
  Żałuję, że nie jestem w stanie się porwać na tego typu konkurs ;) Stanowczo zbyt małe umiejętności...

  OdpowiedzUsuń
 2. niestety sie spoznilam bo bym cos zmalowala

  OdpowiedzUsuń
 3. A gdzie ta zwycięzka praca miała karteczkę, bo jakos nie widać http://armake-up.blogspot.com/2012/05/konkurs-na-100-stokrotka.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewniam Cię, że przysłała zdjęcie z karteczką w ręku, nie publikowałam go :)

   Usuń
  2. Może i tak,ale pewnie kartka była wklejona w programie bo widziałam, jak ona robi z innymi pracami

   Usuń
  3. Modelka trzyma kartkę w rękach, więc jest ok. Zresztą, jestem grafikiem - poznałabym wklejoną kartkę :)

   Usuń

Dziękuję, że zechciałaś przeczytać powyższą notkę i wypowiedzieć się na jej temat. Mój blog to nie miejsce na reklamę, proszę pamiętaj o tym :)