Zapowiedzi - bitwa maskar i najnowsze zakupy

10/21/2011 Unknown 2 Comments

Żyję! To tak na wstępie ;) Ogółem dużo się ostatnio dzieje i nie mam prawie na nic czasu, ale się odkuwam! :) Zbierałam materiały na notki, a więc jutro postaram się dodać porównanie - bitwę maskar, których używam, bądź używałam/testowałam. Dodatkowo wczoraj poszalałam na zakupach i poniżej przedstawiam efekty, a recenzje już wkrótce, bardzo wkrótce (sądzę, że stepik makijażu może nawet po weekendzie ;)). Wstawili mi szafę Catrice w Naturze i same wiecie, jak to jest... 30 min stałam przy niej, macałam wszystko, co popadnie i podziwiałam, a potem stanęłam przy szafie KOBO no i jakoś tak wyszło, że mieli akurat te kolory, które ja chciałam kupić (a miałam już w łapkach pomarańczowy cień Catrice). No i Essence ze swoimi lakierami (żeby nie było, 2 inne, które chciałam kupić wyciągnęłam z koszyka, nie jestem aż tak beznadziejną zakupoholiczką :))

Tak w sumie sobie myślę, że powinnam więcej pisać o lakierach do paznokci, których mam pokaźną kolekcję, ale nie maluję aż tak często pazurków, niemniej - wezmę się za siebie w końcu. Tylko jest mały problem, z każdym dniem ubywa godzin dziennych i trochę ciężko robić zdjęcia, będę musiała obrać system od weekendu do weekendu (w sumie, jak się pracuje to właśnie tak się żyje, nie?).

A, zachęcam do czatowania w okolicach środy, będzie się działo!

Do rzeczy, poniżej zdjęcia, zobaczcie jakie piękności, wkrótce recenzje!
2 komentarze:

Dziękuję, że zechciałaś przeczytać powyższą notkę i wypowiedzieć się na jej temat. Mój blog to nie miejsce na reklamę, proszę pamiętaj o tym :)