Pierwsze rozdanie!

8/17/2011 Unknown 5 Comments

Przede wszystkim na wstępie chciałabym Wam wszystkim, moim Obserwatorkom podziękować za to, że jesteście ze mną i dajecie mi siłę oraz powody, abym pisała i tworzyła, bo nie idzie to na marne.
A ponieważ jestem osobą słowną, a w dodatku mam dobry dzień i jeszcze urodziny, no i mam ponad 50 Obserwatorek, zatem ogłaszam rozdanie! Znaczy, "prawie ogłaszam". Musicie mi pomóc.

Nagród mam sporo, ale chciałabym chyba podzielić je na 2 nagrody - główną i pocieszenia. Pomożecie mi wybrać, co powinno znaleźć się w paczuszce dla zwyciężczyni? A może jednak nie rozdzielać? Wszystkie nagrody są pełnowymiarowe (oprócz próbeczek i pigmentów/glitterów), nowe i nieużywane. Cienie noszą tylko ślady palca, aby sprawdzić kolory :)

Rozdanie będzie odbywało się na takiej samej zasadzie, jak na innych blogach - przez losowanie. Za dodanie do blogroll'a +1 głos i inne takie duperele. Na razie czekam na Was odzew co do nagród (mogę jeszcze coś ewentualnie dołożyć :) ), a w następnej notce będzie już post rozdaniowy.


5 komentarzy:

 1. zostaw jedną dużą nagrodę :)) będzie więcej radości dla zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń
 2. w takim razie wszystkiego najnajnaj! :-) a w związku z blogiem - wytrwałości i wielu pomysłów na piękne makijaże ;-)


  co do rozdania, sama nie mam bloga, więc (chyba?) nie będę mogła wziąć w nim udziału, ale jeśli na coś przyda się moja opinia, to sądzę, że lepiej rozdzielić to na dwie nagrody, w ten sposób uszczęśliwi się większą ilość osób :-)

  pozdrawiam! (i bardzo się cieszę, że będzie jeszcze makijaż dla rudowłosych ;-))

  OdpowiedzUsuń
 3. Przede wszystkim - wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin ślicznoto ! :)
  I wytrwałości w prowadzeniu bloga i jeszcze większej ilości obserwatorów ! :)

  A co do nagród - są świetne ;D Z jednej strony można uszczęśliwić więcej osób rozdzielając na 2 nagrody,ale z drugiej strony - więcej szczęścia dla 1 zwyciężczyni ;D Tak więc zrobisz jak będziesz uważała za słuszne - każda decyzja będzie dobra :)

  OdpowiedzUsuń
 4. też jestem za jedną dużą nagrodą ;) ale jak już dzielić to proponuję jeden pojedynczy cień i błyszczyk oraz próbki i może 2 odsypki cieni jako nagrodę pocieszenia, a reszta dla zwycięzcy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego :)
  Ja jednak jestem za 2 nagrodami. Jako nagrodę pocieszenia próbki i lakiery, a reszta dla zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zechciałaś przeczytać powyższą notkę i wypowiedzieć się na jej temat. Mój blog to nie miejsce na reklamę, proszę pamiętaj o tym :)