Rimmel Moisture Renew Lipsticks

2/13/2011 Unknown 1 Comments

Dzisiaj będzie o szminkach Rimmel Moisture Renew Lipsticks, których posiadam aż 4. Jak nazwa wskazuje są nawilżające, ale czy faktycznie nawilżają to ciężko powiedzieć. Z pewnością nie wysuszają i nie podkreślają suchych skórek. Podobno mają i filtr SPF 18, czyli nadają się na lato. Dodatkowo posiadają całkiem przyjemny zapach, mnie na myśl przywodzi on wanilię, choć pewnie wanilią wcale nie jest. Fioletowe, metalizowane opakowanie z charakterystyczną koroną na szczycie zakrętki - to, czym Rimmel się szczyci.

Cena to około 18,00zł w drogeriach.

Nr 100 - Dreamy

Delikatny róż, lekko wpadający w pomarańcz. Posiada bardzo drobne drobinki, które ładnie odbijają światło.

Nr 860 - Auburn Breeze

Ciężko mi określić ten kolor - to takie pogranicze wyblakniętego buraczkowego z brązem. No i oczywiście również obecne tu są drobno zmielone drobinki. Bardziej opalizują na srebrno-niebiesko.

Nr 500 - Diva Red

Soczysta, intensywna czerwień. Absolutnie bez drobinek. Jest bardziej wiśniowa niż idealnie karminowa, dlatego będzie pasować raczej dziewczynom o ciemniejszej karnacji i ciemnej oprawie oczu.

Nr 840 - Cherry Licious

Może i jest nieco wiśniowa, ale raczej jest to wyblakły kolor, bardziej zalatuje pod brąz. Drobinki opalizują na srebrno-niebieski kolor.

 Swatch w świetle dziennym

Swatch w świetle dziennym, na słońcu

1 komentarz:

Dziękuję, że zechciałaś przeczytać powyższą notkę i wypowiedzieć się na jej temat. Mój blog to nie miejsce na reklamę, proszę pamiętaj o tym :)