Najtrudniejsze są początki...

1/07/2011 Unknown 0 Comments

Wielokrotnie starałam się 'zmusić' do pisania bloga, a raczej blogów - bo przez te parę lat miałam ich kilka. Cóż - umarły śmiercią naturalną, bo pisanie o życiu to jednak nie moja broszka. Tym razem powinno być inaczej, bo kosmetyki, makijaż i wszystko, co z tym jest związane to moja pasja, którą po trochu (jeśli akurat nie mam lenia) rozwijam. 


Tak zaczęłam od końca, ale przedstawiać się nie będę, sensu w tym żadnego nie ma, pseudonim niech wystarczy. Ubiegam wszelkie pytania - nie, nie jestem profesjonalną wizażystką, jestem tylko osobą, którą fascynuje ten świat i nie wykluczam, że kiedyś rozgoszczę się w nim na dłużej.


Podsumowując (prawie jak w rozprawce ;)), blog ten będzie mi służył do oceniania i recenzowania kosmetyków, które miałam już okazję testować i które polubiłam, bądź nie, a także do prezentowania swatchów tychże specyfików na ciele i nie tylko. Będę też starała się zamieszczać makijaże, krok po kroku, a czasem, jeśli czasu braknie to sam efekt końcowy. 
No to tyle, następna notka będzie bardziej bogata w opisy i zdjęcia, I promise :)

0 komentarze:

Dziękuję, że zechciałaś przeczytać powyższą notkę i wypowiedzieć się na jej temat. Mój blog to nie miejsce na reklamę, proszę pamiętaj o tym :)